Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Policija imasi priemonių jaunimo daromiems pažeidimams užkardyti

policija3Policija prašo visų rajono gyventojų informuoti apie pastebėtus daromus teisės pažeidimus, ypač jei šiuos pažeidimus daro jaunuoliai kaimo vietovėse. Atsiminkime, kad nepilnamečių nusikalstamumas – tai bendro nusikalstamumo pradžia, taigi jam reikia kuo anksčiau užkirsti kelią, tuomet bus didesnė galimybė sumažinti nusikalstamumą ateityje. Nebūkime abejingi, neužsimerkime matydami neteisingai, neteisėtai besielgiantį jaunimą. Praneškite apie tai policijai tel. 112 arba anoniminiu pasitikėjimo o telefonu (8 347) 53 342. Kurkime saugią aplinką kartu!

Analizuojant pastarųjų metų nepilnamečių nusikalstamumą, matoma, kad jis sistemingai auga. Kėdainių rajone 2013 metais 50 nepilnamečių įvykdė 86 nusikalstamas veikas, 2012 m. tiek pat nepilnamečių įvykdė 54 nusikalstamas veikas. Tai yra aktuali problema, tad Kėdainių policijos pareigūnai nuo 2014-03-17 iki 2014-06-30 vykdo prevencines priemones dėl nepilnamečių nusikalstamumo mažinimo.

Pareigūnai organizuoja reidus, kurių tikslas – patikrinti jaunimo susibūrimo vietas, mokymo ir švietimo įstaigų prieigas, atkreipiant ypatingą dėmesį į jaunimo girtavimo atvejus. Taip pat stebima, kaip jaunimas laikosi draudimo rūkyti tose vietose, kuriose pagal LR tabako kontrolės įstatymą tai daryti draudžiama, reikalavimų.

Bus suaktyvinta nepilnamečių, esančių policijos komisariato įskaitoje, taip pat policiją dominančių nepilnamečių kartotekoje, priežiūra.Masinių renginių metu pareigūnai organizuos atskiras prevencines priemones, siekiant užkardyti jaunimo ir nepilnamečių daromus pažeidimus.

Kėdainių rajono mokymo įstaigose bus vykdomas teisinis švietimas moksleiviams, pedagogams, tėvams.

Kėdainių rajono policijos komisariato informacija

(Visited 73 times, 1 visits today)
123456