Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kosmetologinių aparatų tipai ir naudojimosi paskirtis

Daug žmonių susiduria su įvairiomis dermatologinėmis problemomis. Šios ligos labai pablogina paciento gyvenimo kokybę. Laimei, tobulėjančios technologijos leidžia pašalinti nemalonius simptomus ir net palengvinti gydymą. Rinkoje yra daug kosmetologinių prietaisų, kuriuos gali naudoti ir dermatologai, ir kosmetologai.

Kosmetologinių aparatų pasirinkimas – į ką atkreipti dėmesį

Estetinės medicinos ir grožio salonai, prieš įsigydami bet kokią įrangą, turėtų apsvarstyti, kokiam tikslui ją nori naudoti. Šis žingsnis yra svarbus, nes tokia įranga prekiaujančiose parduotuvėse, pavyzdžiui, mesoderma.eu , yra labai didelis pasirinkimas.

Kosmetologinių aparatų tipai ir naudojimosi paskirtis.

Pirmiausia svarbu apsvarstyti, kokio tipo procedūros bus atliekamos naudojant įrangą. Jei mūsų salone teikiamos įvairios paslaugos, bus ekonomiškiau įsigyti daugiafunkcinį įrenginį, nei pirkti kelis įrenginius, kurie atlieka tik vieną funkciją.

Kitas dalykas, į kurį daug kas atkreipia dėmesį, yra dizainas. Galbūt tai nėra svarbiausias aspektas renkantis kosmetologinį prietaisą, tačiau jo taip pat negalima ignoruoti. Šiuolaikinės technologijos, kurias gamintojas naudoja projektuodamas įrangą, gali gerokai palengvinti prietaiso valdymą, todėl mūsų darbas gali būti daug sklandesnis.

Kosmetologinių aparatų tipai ir jų  naudojimosi paskirtis

  • Daugiafunkcinis prietaisas

Tai profesionalus prietaisas, jungiantis kelis ar net keliolika atskirų prietaisų, kurių dėka galima atlikti jiems skirtas procedūras. Prietaiso privalumas – daugiafunkciškumas, todėl jis neužima daug vietos.

Naudojant daugiafunkcinį prietaisą galima pasiekti patenkinamų rezultatų veido pakėlimo, spalvos išlyginimo, elastingumo pagerinimo, raukšlių išlyginimo, riebalinio audinio sumažinimo ir nukarusių vokų bei maišelių po akimis panaikinimo srityse.

  • Karboksiterapijos prietaisas

Tai prietaisas, veikiantis po oda įšvirkščiant mažus anglies dioksido pluoštus, kurie neturi jokių priemaišų, todėl yra saugūs.

Karboksioterapija padeda išvalyti odą, sumažinti celiulitą ir strijas, padidinti odos elastingumą ir paskatinti kolageno gamybą odoje.

  • Plazmos aparatas

Tai gana paplitęs prietaisas, skirtas odos atjauninimo procedūroms atlikti sunkiai prieinamose vietose.

Plazminės procedūros esmė – ore esančio dujų pluošto sukūrimas, per kurį sukuriama elektros iškrova, sukelianti odos mikropažeidimus.

Šio gydymo metu odoje susidaro naujos kolageno skaidulos, todėl pagerėja odos elastingumas.

  • Diodinis lazeris

Šie lazeriai yra vieni iš minimaliai invazinių prietaisų, kuriais švitinami maži odos fragmentai, o tai savo ruožtu prisideda prie odos suardymo.

Diodiniai lazeriai dažniausiai naudojami nepageidaujamiems plaukeliams, randams, spalvos pokyčiams, celiulitui šalinti, spuogams ir odos paraudimams mažinti bei pažeistiems audiniams regeneruoti.