Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Ieškomas beveik 50 tūkstančių eurų iš parduotuvės Raseiniuose seifo pasisavinęs pardavėjas

ardenas-dockeviciusVagystė Raseiniuose iš Jaunimo gatvėje esančios parduotuvės savo įžūlumu pribloškė ne tik parduotuvės personalą, bet ir policijos pareigūnus – darbdavius apvogė jų pačių darbuotojas.

Vagystė pastebėta spalio 18 -osios popietę, kai į parduotuvę atvažiavo inkasatoriai paimti pinigų. Deja, jiems atiduoti nebuvo ko, nes inkasacijai paruoštų 46752 eurų nebebuvo – administracijos patalpose įrengtas seifas buvo tuščias.

Peržiūrėjus šios parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, buvo išsiaiškinta, kad ryte, atrakinęs stalčiuje rastais raktais seifo spyną, pinigus pasisavino šios parduotuvės darbuotojas 29 metų Ardenas Dockevičius. Netrukus jis pasiprašė, kad būtų išleistas iš darbo dėl neatidėliotinų ir jam svarbių asmeninių reikalų.

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, vakar naršė po Raseinius ir nustatė, kad vienas taksi vairuotojas šį vyrą nuvežė į Kauną ir paleido Savanorių prospekte. Galbūt jis čia atvyko susitikti su galimais bendrininkais, galbūt jis su pagrobtaisiais pinigais susiruošė sprukti iš šalies ir t.t. Jei kas mūsų šalyje ar kurioje nors užsienio valstybėje pastebėsite Ardeną Dockevičių, pareigūnai prašo savo pastebėjimais pasidalinti su šią vagystę tiriančiais policijos pareigūnais telefonais (8 700) 62813 arba (8 700) 62814), arba parašyti elektroniniu paštu audrone.karveliene@policija.lt.

Ardenas Dockevičius vilkėjo juodu džemperiu (ant krūtinės baltos spalvos užrašas), juoda striuke, mūvėjo juodos spalvos džinsais.

Gailutė Smagriūnienė
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Atstovė spaudai

(Visited 53 times, 1 visits today)
123456